Chłodzenie procesora ASTRIA 600 ARGB Lighting (TDP 265W, 2x120mm)
Symbol: CL-P121-CA12SW-A
Dostępność: 2 szt.
Cena: 309.60 Cena przed promocją: 344.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CL-P121-CA12SW-A
Dostępność: 2 szt.
Cena: 309.60 Cena przed promocją: 344.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Informacje o produkcie | |
| Podstawka / Blok CPU | Aluminium |
| Radiator | Aluminium |
| Gniazdo procesora | LGA1151 LGA2011 LGA1366 LGA1700 LGA1851 LGA1200 LGA1155 LGA1156 LGA1150 Socket AM4 Socket AM5 LGA2066 |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 500 obr./min |
| Prędkość wentylatora (min.) | 1800 obr./min |
| Przepływ powietrza | 65 cfm |
| Podświetlenie | ARGB |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Liczba wentylatorów | 2 |
| Wentylator | 12 cm |
| Rodzaj złącza | 4-pin |
| Ilość rurek Heatpipe | 6 |
| TDP | 265 W |
| Poziom hałasu | 26.8 dB |
| Wymiary |
124 x 137 x 160 mm |
| Oznaczenia | |