Chłodzenie CPU NOCTUA NH-L9x65 chromax.black Low Profile
Symbol: NH-L9X65 CH.BK.
Dostępność: 5 szt.
Cena: 372.39 Cena przed promocją: 413.77 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: NH-L9X65 CH.BK.
Dostępność: 5 szt.
Cena: 372.39 Cena przed promocją: 413.77 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor podświetlenia | Brak |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Oświetlenie LED | Nie |
| Model | Wentylator |
| Maksymalna prędkość wentylatora | 2500 RPM |
| Średnica czaszy wentylatora | 9,2 cm |
| Rodzaj opakowania | Zawieszane pudełko |
| Poziom hałasu | 23,6 dB |
| Szerokość | 180mm |
| Długość | 135mm |
| Wysokość | 140mm |