VetExpert GeriatiVet Cat Twist off ( 60 kaps.)
Dostępność: 30 szt.
Cena: 93.02 Cena przed promocją: 103.36 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 93.02 Cena przed promocją: 103.36 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Wspiera kondycję mózgu |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zachowanie witalności |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Witalność |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Sierść i skóra |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | utrzymanie PH moczu na właściwym poziomie, przeciwdziałanie powstawaniu kamicy nerkowej |
| Dodatkowe cechy | Sierść i skóra |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie trawienia |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie odporności |
| Dodatkowe cechy | Dla seniora |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Bez soi | Tak |
| Wiek pupila | Senior |
| Seria | VETEXPERT Witaminy i suplementy |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Bez konserwantów | Tak |
| Kategoria | Dla kota |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Kategoria produktu | Witaminy i odżywki |
| Kategoria produktu | Tabletki |
| Rodzaj opakowania | Plastikowe opakowanie |
| Forma dawkowania | Kapsułka |
| Bezglutenowe | Tak |
| Szerokość | 101mm |
| Długość | 52mm |
| Wysokość | 52mm |
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Unikać kontaktu z oczami i skórą.
• W przypadku połknięcia, natychmiast skontaktować się z lekarzem.