CORSAIR NAUTILUS 360 ARGB, 360mm Radiator, Liquid CPU Cooler
Symbol: CW-9060093-WW
Dostępność: 0 szt.
Cena: 493.59 Cena przed promocją: 548.43 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CW-9060093-WW
Dostępność: 0 szt.
Cena: 493.59 Cena przed promocją: 548.43 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Sterownik wentylatora | Tak |
| Tworzywo płyta podstawy | Miedź |
| Oświetlenie LED | Tak |
| Tworzywo chłodnicy | Aluminium |
| Liczba wentylatorów | 3 wentylatory |
| Waga produktu | 2,35 kg |
| Szerokość chłodnicy | 36 cm |
| Głębokość produktu | 396 mm |
| Wysokość produktu | 125 mm |
| Szerokość produktu | 125 mm |
| Model | Chłodnica powietrza |
| Maksymalne ciśnienie powietrza | 3,91 mmH2O |
| Modulacja szerokości impulsu (PWM) wsparcie | Tak |
| Maksymalny przepływ powietrza | 94,87 ft³/min |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1700 |
| Obsługiwane gniazda procesora | Socket AM4 |
| Obsługiwane gniazda procesora | Gniazdo AM5 |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 33,2 dB |
| Prędkość obrotowa (max) | 1700 RPM |
| Procesor | Intel® Core™ i3 |
| Procesor | Intel® Core™ i7 |
| Procesor | Intel® Core™ i5 |
| Procesor | Intel® Celeron® |
| Procesor | Intel® Core™ i9 |
| Procesor | Intel® Pentium® |
| Przeznaczenie | Procesor |
| Szerokość | 445mm |
| Długość | 130mm |
| Wysokość | 190mm |