CERTECH Pochłaniacz zapachu Super Benek Zielony Las 0,45kg
Dostępność: 30 szt.
Cena: 11.54 Cena przed promocją: 12.82 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 11.54 Cena przed promocją: 12.82 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Typ opakowania | Plastikowa torba |
| Typ produktu | Preparat pochłaniający zapach |
| Bezpieczny dla zwierząt | Tak |
| Zapach | Leśny |
| Seria | CERTECH Super Benek |
| Kategoria produktu | Neutralizator zapachu |
| Łatwość obsługi | Tak |
| Zakres wagowy | 201 g - 499 g |
| Przeznaczenie | Kot |
| Kategoria | Dla kota |
| Waga produktu | 450 g |
| Szerokość | 200mm |
| Długość | 56mm |
| Wysokość | 130mm |
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Unikać kontaktu z oczami.
• Nie wdychać pyłu.