Cat'S Best Eco Plus Original Żwirek drewniany - 30l
Dostępność: 30 szt.
Cena: 111.05 Cena przed promocją: 123.39 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 111.05 Cena przed promocją: 123.39 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kategoria produktu | Żwirek drewniany |
| Ulegające biodegradacji | Tak |
| Kategoria | Dla kota |
| Materiał | Włókno grochu |
| Materiał | Skrobia kukurydziana |
| Materiał | Drewno sosnowe |
| Zakres wagowy | 10 kg - 15,9 kg |
| Usuwanie zapachów | Tak |
| Cechy | Zbrylający, niepylący, nie przywiera do łap i futra |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Waga produktu | 13 kg |
| Szerokość | 480mm |
| Długość | 150mm |
| Wysokość | 370mm |
• Unikać kontaktu z oczami.
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Nie wdychać pyłu.