Buty kompresyjne Therabody Recovery JetBoots rozm. S z wbudowanym aparatem do drenażu limfatycznego
Dostępność: 10 szt.
Cena: 3853.15 Cena przed promocją: 4281.28 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 10 szt.
Cena: 3853.15 Cena przed promocją: 4281.28 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Rodzaje masażu | Masaż uciskowy |
| Liczba programów | 4 |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Bluetooth | Tak |
| Wbudowany zegar | Tak |
| Łatwość obsługi | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Właściwe wykorzystanie | Nogi |
| Rodzaj zasilania | Bateria |
| Żywotność baterii | 240 min |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowany |
| Głębokość produktu | 934 mm |
| Wysokość produktu | 347 mm |
| Waga produktu | 1,87 kg |
| Szerokość produktu | 132 mm |
| Zasilacz w zestawie | Tak |
| Szerokość | 350mm |
| Długość | 220mm |
| Wysokość | 380mm |