Buty kompresyjne Therabody JetBoots Prime M - urządzenie do masażu limfatycznego
Symbol: JB0004131-3A1M
Dostępność: 10 szt.
Cena: 2789.61
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: JB0004131-3A1M
Dostępność: 10 szt.
Cena: 2789.61
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Rodzaje masażu | Masaż uciskowy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Właściwe wykorzystanie | Nogi |
| Rodzaj zasilania | Bateria |
| Czas pracy | 180 min |
| Waga produktu | 2,73 kg |
| Szerokość | 343mm |
| Długość | 215mm |
| Wysokość | 250mm |