Butelka na wodę Kambukka Lagoon 1000ml, Sunny Melon
Symbol: 11-04055
Dostępność: 5 szt.
Cena: 98.92 Cena przed promocją: 109.91 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 11-04055
Dostępność: 5 szt.
Cena: 98.92 Cena przed promocją: 109.91 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Dołączona słomka do picia | Tak |
| Wolny od BPA | Tak |
| Pojemność | 1 l |
| Termiczny | Nie |
| Łatwość obsługi | Tak |
| Materiały | Tritan |
| Uchwyt ręczny | Tak |
| Zamykane wieczko | Tak |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Kolor produktu | Różowy |
| Kolor produktu | Przezroczysty |
| Podwójna ścianka | Nie |
| Średnica produktu | 80 mm |
| Pojemność | 1000 ml |
| Wysokość produktu | 284 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 80mm |
| Długość | 290mm |
| Wysokość | 80mm |
• Unikaj upuszczania bidonu, aby nie uszkodzić go mechanicznie.
• Przed pierwszym użyciem umyj bidon.
• Nie używaj bidonu do przechowywania gorących płynów.