Brit Premium Family Plate dla kotów filety w galarecie mix smaków 12x85g
Dostępność: 5 szt.
Cena: 31.81 Cena przed promocją: 35.34 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 5 szt.
Cena: 31.81 Cena przed promocją: 35.34 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Waga produktu | 12 x 85 g |
| Zakres wagowy | 1 kg - 1,9 kg |
| Główny smak | Mix smaków |
| Bez soi | Brak danych |
| Oferta sezonowa | Lato z pupilem |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Forma dawkowania | Stały |
| Bezglutenowe | Brak danych |
| Bez cukru | Brak danych |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Seria | BRIT Premium |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Kategoria | Dla kota |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Zawartość wilgoci | 82% |
| Zawartość tłuszczu | 4,5% |
| Białko | 7,5% |
| Popiół surowy | 2% |
| Włókna surowe | 0,3% |
| Szerokość | 240mm |
| Długość | 96mm |
| Wysokość | 150mm |
• Po otwarciu przechowywać w lodówce i zużyć w ciągu 48 godzin.
• Nie przekraczać zalecanej dawki dziennej.
• Produkt należy przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.