Bosch 01030 Adult Lamb & Rice 3kg (WYPRZEDAŻ)
Uszkodzone opakowanie, produkt NOWY.
Dostępność: 1 szt.
Cena: 50.39 Cena przed promocją: 55.99 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Uszkodzone opakowanie, produkt NOWY.
Dostępność: 1 szt.
Cena: 50.39 Cena przed promocją: 55.99 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Efekty zdrowotne | Zdrowie ogólne |
| Smak karmy | Jagnięcina |
| Smak karmy | Ryż |
| Smak karmy | Drób |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Kategoria | Dla psa |
| Wielkość psa | Każdej wielkości (2 - 80 kg) |
| Waga produktu | 3 kg |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Forma dawkowania | Stały |
| Główny smak | Jagnięcina |
| Główny smak | Drób |
| Zakres wagowy | 2 kg - 4,9 kg |
| Rodzaj zwierzęcia | Pies |
| Bez cukru | Brak danych |
| Bezglutenowe | Brak danych |
| Bez soi | Brak danych |
| Popiół surowy | 5,7% |
| Białko | 21,5% |
| Brak sztucznych dodatków | Brak danych |
| Fosfor | 0,9% |
| Włókna surowe | 2,5% |
| Wapń | 1,1% |
| Brak sztucznych barwników | Brak danych |
| Bez laktozy | Brak danych |
| Zawartość tłuszczu | 10,5% |
| Szerokość | 230mm |
| Długość | 120mm |
| Wysokość | 320mm |