Biurko narożne + komoda DANY 120x50xH76 biały
Symbol: DANY BIAŁY
Dostępność: 30 szt.
Cena: 642.03 Cena przed promocją: 713.37 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: DANY BIAŁY
Dostępność: 30 szt.
Cena: 642.03 Cena przed promocją: 713.37 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Materiał ramy | Płyta wiórowa |
| Dodatkowe informacje | Powierzchnię mebla czyścić przy pomocy miękkiej szmatki. Unikać stosowania silnie działających środków chemicznych |
| Dodatkowe informacje | Zdjęcia zestawów przedstawiają przykładową aranżację z innymi meblami z kolekcji. Pozostałe bryły są dostępne w osobnej sprzedaży. |
| Dodatkowe informacje | Obrzeża - wykończone tworzywem PCV (charakteryzującym się dużą wytrzymałością mechaniczną i chemiczną) |
| Dodatkowe informacje | Meble do samodzielnego montażu |
| Dodatkowe informacje | Gładkie boki bez zaślepek i widocznych otworów |
| Dodatkowe informacje | Szuflady - na prowadnicach rolkowych to gwarancja wygodnego, a przede wszystkim bezpiecznego użytkowania. |
| Typ wykończenia ramy | Matowy |
| Materiał blatu | Płyta wiórowa |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Kształt blatu | Prostokątny |
| Typ blatu | Matowy |
| Półka na klawiaturę | Nie |
| Typ wykończenia frontów | Matowy |
| Materiał wykończenia blatu | Laminat |
| Kolor produktu | Biały |
| Ilość szuflad | 3 |
| Model | Narożny |
| Właściwe wykorzystanie | Gaming, Domowe biuro, Biuro |
| Kolor ramy | Biały |
| Kolor uchwytu | Srebrny |
| Uchwyty | Tak |
| Wymiary biurka | 50 x 120 x 76 cm |
| Wymiary komody | 30 x 120 x 75 cm |
| Grubość płyty meblowej | 16 mm |
| Zawartość zestawu | Instrukcja montażu x 1 |
| Zawartość zestawu | Wszystkie potrzebne akcesoria montażowe x 1 |
| Zawartość zestawu | Biurko x 1 |
| Szerokość | 190mm |
| Długość | 110mm |
| Wysokość | 540mm |