Biurko elektryczne Huzaro Hero 7.9 Black
Symbol: HZ-Hero 7.9 Black
Dostępność: 5 szt.
Cena: 470.01 Cena przed promocją: 522.23 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: HZ-Hero 7.9 Black
Dostępność: 5 szt.
Cena: 470.01 Cena przed promocją: 522.23 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Kształt blatu | Prostokątny |
| Kolor blatu | Czarny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Maksymalne obciążenie | 70 kg |
| Model | Prosty |
| Właściwe wykorzystanie | Gaming, Domowe biuro |
| Kolor ramy | Czarny |
| Maksymalna wysokość | 118 cm |
| Wysokość produktu | 72 cm |
| Grubość blatu stołu | 1,5 cm |
| Wymiary blatu (SxG) | 100 x 60 cm |
| Wbudowany hak do słuchawek | Tak |
| Regulowana wysokość | Tak |
| Przelotki kablowe | Tak |
| Szerokość | 1040mm |
| Długość | 330mm |
| Wysokość | 150mm |
• Uważaj na ostre krawędzie podczas montażu.
• Maksymalna nośność biurka nie powinna być przekraczana.
• Należy regularnie sprawdzać stabilność i stan śrub mocujących.