Biurko gamingowe Huzaro Hero 8.1 White
Symbol: HZ-HERO 8.1 WHITE
Dostępność: 3 szt.
Cena: 479.44 Cena przed promocją: 532.71 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: HZ-HERO 8.1 WHITE
Dostępność: 3 szt.
Cena: 479.44 Cena przed promocją: 532.71 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Prędkość podnoszenia | 20 mm/s |
| Regulacja wysokości | 46 cm |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Maksymalny poziom natężenia dźwięku | 55 dB |
| Typ regulacji wysokości | Prąd elektryczny |
| Kolor ramy | Biały |
| Maksymalny udźwig | 50 kg |
| Kształt blatu | Prostokątny |
| Kolor produktu | Biały |
| Kształt nóg (podstawy) | Kształt litery „H" |
| Kolor blatu | Biały |
| Zakres regulacji wysokości | 720 - 1180 mm |
| Grubość blatu stołu | 1,5 cm |
| Głębokość produktu | 600 mm |
| Szerokość produktu | 1200 mm |
| Wysokość produktu | 1180 mm |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Wbudowany hak do słuchawek | Tak |
| Regulowane nóżki | Tak |
| Szerokość | 1235mm |
| Długość | 335mm |
| Wysokość | 155mm |