Biurko gamingowe Huzaro Hero 7.3 White
Symbol: HZ-HERO 7.3 WHITE
Dostępność: 2 szt.
Cena: 558.04 Cena przed promocją: 620.04 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: HZ-HERO 7.3 WHITE
Dostępność: 2 szt.
Cena: 558.04 Cena przed promocją: 620.04 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Materiał blatu | MDF/Włókno węglowe |
| Typ montażu | Stojący |
| Model | Prosty |
| Materiał ramy | Metal |
| Uchwyt na butelkę | Tak |
| Podświetlenie LED | Nie |
| Kolor produktu | Biały |
| Kształt blatu | W kształcie litery L |
| Wysokość produktu | 790 mm |
| Głębokość produktu | 1400 mm |
| Szerokość produktu | 1400 mm |
| Grubość blatu stołu | 1,5 cm |
| Przelotki kablowe | Nie |
| Szerokość | 870mm |
| Długość | 670mm |
| Wysokość | 140mm |
• Maksymalna nośność biurka nie powinna być przekraczana.
• Uważaj na ostre krawędzie podczas montażu.
• Należy regularnie sprawdzać stabilność i stan śrub mocujących.