Biurko gamingowe Huzaro Hero 4.7 Black
Symbol: HZ-Hero 4.7
Dostępność: 0 szt.
Cena: 595.76 Cena przed promocją: 661.96 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: HZ-Hero 4.7
Dostępność: 0 szt.
Cena: 595.76 Cena przed promocją: 661.96 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor blatu | Czarny |
| Wzór | Karbonowy |
| Materiał blatu | MDF |
| Kształt blatu | Prostokątny |
| Kolor ramy | Czarny |
| Właściwe wykorzystanie | Gaming, Domowe biuro |
| Podkładka dla graczy | Tak |
| Model | Prosty |
| Materiał ramy | Aluminium |
| Grubość blatu stołu | 1,5 cm |
| Wymiary podkładki | 80 cm x 75 cm x 0,3 cm |
| Wysokość produktu | 750 mm |
| Wymiary blatu (SxG) | 1600 x 750 mm |
| Regulowane nóżki | Tak |
| Organizer | Tak |
| Uchwyt na kubek | Tak |
| Wbudowany hak do słuchawek | Tak |
| Cechy szczególne | Wloty na przewody |
| Szerokość | 130mm |
| Długość | 890mm |
| Wysokość | 840mm |