BSTech taśma klejąca Solvent Transparent 48x66
Symbol: taśma Solvent Transparent 48x66
Dostępność: 30 szt.
Cena: 7.53
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: taśma Solvent Transparent 48x66
Dostępność: 30 szt.
Cena: 7.53
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kolor taśmy | Przezroczysty |
| Długość | 60 m |
| Rodzaj kleju | Kauczukowy |
| Szerokość produktu | 48 mm |
| Ilość | 1 szt. |
| Szerokość | 100mm |
| Długość | 48mm |
| Wysokość | 100mm |