BSTech taśma klejąca Solvent Szara 48x66
Symbol: taśma Solvent Szara 48x66
Dostępność: 30 szt.
Cena: 7.19 Cena przed promocją: 7.99 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: taśma Solvent Szara 48x66
Dostępność: 30 szt.
Cena: 7.19 Cena przed promocją: 7.99 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Długość | 60 m |
| Rodzaj kleju | Kauczukowy |
| Kolor taśmy | Szary |
| Szerokość produktu | 48 mm |
| Ilość | 1 szt. |
| Szerokość | 97mm |
| Długość | 48mm |
| Wysokość | 97mm |