BSTech taśma klejąca Solvent Transparent 48mmx66m 6 szt
Symbol: taśma Solvent Transparent 48x66
Dostępność: 24 szt.
Cena: 34.07 Cena przed promocją: 37.86 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: taśma Solvent Transparent 48x66
Dostępność: 24 szt.
Cena: 34.07 Cena przed promocją: 37.86 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Długość | 60 m |
| Kolor taśmy | Przezroczysty |
| Rodzaj kleju | Kauczukowy |
| Szerokość produktu | 48 mm |
| Ilość | 6 szt. |
| Szerokość | 300mm |
| Długość | 200mm |
| Wysokość | 52mm |