BSTech Foliopak koperta foliowa mocna 50mic 240x325 100 szt FB02 C4
Symbol: koperta foliowa 240x325 FB02 C4
Dostępność: 30 szt.
Cena: 26.72 Cena przed promocją: 29.69 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: koperta foliowa 240x325 FB02 C4
Dostępność: 30 szt.
Cena: 26.72 Cena przed promocją: 29.69 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Kolor wewnęrzny | Czarny |
| Maksymalna grubość folii | 50 µm |
| Materiały | LDPE (polietylen niskiej gęstości) |
| Typ zamknięcia | Pasek samoklejący |
| Format | C4 |
| Długość produktu | 325 mm |
| Szerokość produktu | 240 mm |
| Ilość | 100 szt. |
| Szerokość | 305mm |
| Długość | 30mm |
| Wysokość | 235mm |