BSTech Taśma SMART Akryl Transparent 48mmx60m 6 szt w zestawie
Symbol: 5905868662610
Dostępność: 20 szt.
Cena: 28.56
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 5905868662610
Dostępność: 20 szt.
Cena: 28.56
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Długość | 60 m |
| Kolor taśmy | Przezroczysty |
| Rodzaj kleju | Akrylowy |
| Szerokość produktu | 48 mm |
| Ilość | 6 szt. |
| Szerokość | 290mm |
| Długość | 50mm |
| Wysokość | 190mm |