BOGAR DENTAL FIBRE STICK SALMON Cat 50g
Dostępność: 21 szt.
Cena: 26.14 Cena przed promocją: 29.04 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 21 szt.
Cena: 26.14 Cena przed promocją: 29.04 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ograniczenie powstawania kamienia nazębnego |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Eliminacja kul włosowych |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zapobieganie rozwojowi kamienia nazębnego oraz jego ponownego powstawania |
| Forma dawkowania | Stały |
| Bez soi | Tak |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Waga produktu | 50 g |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Bez cukru | Tak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Dodatkowe cechy | Odkłaczające |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Dentystyczne |
| Kategoria produktu | Przysmak |
| Kategoria | Dla kota |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Przysmak |
| Główny smak | Ryby |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Rodzaj przysmaku | Dentystyczne |
| Rodzaj przysmaku | Rybne |
| Popiół surowy | 7,9% |
| Białko | 23,5% |
| Zawartość tłuszczu | 21,5% |
| Zawartość wilgoci | 24% |
| Włókna surowe | 9,7% |
| Szerokość | 125mm |
| Długość | 20mm |
| Wysokość | 180mm |
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Produkt przeznaczony wyłącznie do karmienia zwierząt.
• Zawsze zamykaj opakowanie po użyciu, aby zachować świeżość.