BALTICA SMAKI REGIONÓW Dziczyzna z owocami leśnymi XS / S 1kg
Dostępność: 8 szt.
Cena: 49.76 Cena przed promocją: 55.29 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 8 szt.
Cena: 49.76 Cena przed promocją: 55.29 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Bezglutenowe | Tak |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergik |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ochrona masy mięśniowej |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Prawidłowe trawienie |
| Bez soi | Tak |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Waga produktu | 1 kg |
| Dodatkowe cechy | Budowa mięśni |
| Dodatkowe cechy | Nadwrażliwość pokarmowa |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Alergia |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie trawienia |
| Dodatkowe cechy | Bez kurczaka |
| Bez cukru | Tak |
| Rasa psa | Wszystkie rasy małych psów |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Główny smak | Dziczyzna |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Kategoria | Dla psa |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Karma pełnoporcjowa |
| Seria | BALTICA Smaki regionów |
| Wielkość rasy | Mała rasa - do 10 kg |
| Zakres wagowy | 1 kg - 1,9 kg |
| Włókna surowe | 3,5% |
| Białko | 26% |
| Popiół surowy | 8,9% |
| Zawartość tłuszczu | 14% |
| Szerokość | 200mm |
| Długość | 70mm |
| Wysokość | 300mm |
• Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego.
• Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy.