BALTICA EXCELLENT Junior Salmon Hypo. L / XL 12kg
Dostępność: 15 szt.
Cena: 367.90 Cena przed promocją: 408.78 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 15 szt.
Cena: 367.90 Cena przed promocją: 408.78 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Zakres wagowy | 10 kg - 15,9 kg |
| Kategoria | Dla psa |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Karma pełnoporcjowa |
| Wielkość rasy | Duża rasa 25 - 45 kg |
| Wielkość rasy | Olbrzymia rasa +45 kg |
| Waga produktu | 12 kg |
| Rasa psa | Wszystkie rasy dużych psów |
| Rasa psa | Wszystkie rasy olbrzymich psów |
| Rasa psa | Wszystkie rasy dużych i olbrzymich psów |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ograniczenie nietolerancji pokarmowej |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Silna odporność |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Wrażliwy żołądek |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergia pokarmowa |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ochrona masy mięśniowej |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Mocne i zdrowe kości |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Dla diet eliminacyjnych |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Nietolerancja zboża |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Okres wzrostu |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Sierść i skóra |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergik |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Forma dawkowania | Stały |
| Bez soi | Tak |
| Bez cukru | Tak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Wiek pupila | Junior |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Główny smak | Łosoś |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Monobiałkowe |
| Dodatkowe cechy | Okres wzrostu |
| Dodatkowe cechy | Sierść i skóra |
| Dodatkowe cechy | Alergia |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Bez kurczaka |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie trawienia |
| Dodatkowe cechy | Budowa mięśni |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie odporności |
| Dodatkowe cechy | Nadwrażliwość pokarmowa |
| Seria | BALTICA Excellent |
| Białko | 28% |
| Zawartość tłuszczu | 15% |
| Popiół surowy | 8% |
| Włókna surowe | 3% |
| Szerokość | 180mm |
| Długość | 466mm |
| Wysokość | 406mm |
• Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy.
• Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego.