Auto na akumulator Lamborghini Veneno Pilot Światła LED MP3 Zielony LEAN CARS
Symbol: 7304
Dostępność: 5 szt.
Cena: 1178.10 Cena przed promocją: 1309.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 7304
Dostępność: 5 szt.
Cena: 1178.10 Cena przed promocją: 1309.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Auto na akumulator Lamborghini Veneno Zielony
| Informacje o produkcie | |
| Marka | Lamborghini |
| Model | Lamborghini XMX615 |
| Kolor | Biały |
| Napęd | 4x45W |
| Akumulator | 12V10Ah |
| Skrzynia Biegów | Automatyczna, 3 prędkości |
| Wymiary Pojazdu | 136cm x 72cm x 34cm |
| Prędkość | 3-5km/h |
| Masa Własna | 23kg |
| Max. Obciążenie | 30kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | 1-2 godziny |
| Hamulec | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu, Zatrzymanie awaryjne z pilota (P) |
| Pasy Bezpieczeństwa | + |
| Otwierane Drzwi | + |
| Kluczyki | X |
| Fotele | Ekoskóra |
| Koła | Miękkie EVA |
| Zdalne Sterowanie | 2.4G, 3 prędkości |
| Światła | Podświetlana deska rozdzielcza, Przednie i Tylne LED |
| Audio | USB, SD, Wejście MP3, Panel dotykowy LCD MP4 |
| Długość towaru w centymetrach | 140 |
| Wysokość towaru w centymetrach | 74 |
| Szerokość towaru w centymetrach | 38 |
| Waga gabarytowa w gramach | 65613.33 |
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl