Auto Na Akumulator Bentley Mulsanne Czarny LEAN CARS
Symbol: 10546
Dostępność: 26 szt.
Cena: 881.10 Cena przed promocją: 979.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 10546
Dostępność: 26 szt.
Cena: 881.10 Cena przed promocją: 979.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Auto Na Akumulator Bentley Mulsanne Czarne
Wymiary opakowania:
121 cm x 60 cm x 34 cm
Waga opakowania:
23 kg
| Informacje o produkcie | |
| Model | JE1006 |
| Kolor | Czarny |
| Silnik | 2x45W |
| Akumulator | 12V7Ah |
| Wymiary Pojazdu | 120cm x 71 cm x 48 cm |
| Prędkość | 3-5 km/h |
| Masa Własna | 19 kg |
| Max. Obciążenie | 30kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | do 1 godziny |
| Hamulec | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu, Zatrzymanie awaryjne z pilota (P) |
| Pasy Bezpieczeństwa | ✓ |
| Otwierane Drzwi | ✓ |
| Kluczyki | ✕ |
| Fotele | Miękka ekoskóra |
| Koła | Miękkie EVA |
| Zdalne Sterowanie | 2.4G |
| Audio | Panel muzyczny z MP3, USB, SD |
| Długość towaru w centymetrach | 120 |
| Wysokość towaru w centymetrach | 60 |
| Szerokość towaru w centymetrach | 35 |
| Waga gabarytowa w gramach | 42000 |
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl