Apple Cable USB-C 240W 2m
Symbol: MYQT3ZM/A
Dostępność: 30 szt.
Cena: 129.95 Cena przed promocją: 144.39 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MYQT3ZM/A
Dostępność: 30 szt.
Cena: 129.95 Cena przed promocją: 144.39 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Złączka 1 | USB C |
| Złącze 2 | Męska |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Złącze 1 | Męska |
| Kolor produktu | Biały |
| Zużycie prądu | 240 W |
| Złączka 2 | USB C |
| Długość kabla | 2 m |
| Szerokość opakowania | 77 mm |
| Wysokość opakowania | 32 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 80 g |
| Głębokość opakowania | 72 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 86mm |
| Długość | 70mm |
| Wysokość | 34mm |