Apple Lightning to USB Cable (1m)
Symbol: MXLY2ZM/A
Dostępność: 30 szt.
Cena: 55.41 Cena przed promocją: 61.57 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MXLY2ZM/A
Dostępność: 30 szt.
Cena: 55.41 Cena przed promocją: 61.57 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Długość kabla | 1 m |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Rodzaj złącza | Złącze męskie / złącze męskie |
| Złączka 1 | Lightning |
| Złącze 2 | Męska |
| Złącze 1 | Męska |
| Złączka 2 | USB A |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Kolor produktu | Biały |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85177900 |
| Szerokość | 86mm |
| Długość | 69mm |
| Wysokość | 20mm |
• Unikaj zginania lub nadmiernego skręcania kabla.
• Nie używaj kabla, gdy jest widocznie uszkodzony.
• Nie narażaj kabla na długotrwałe działanie wilgoci.