Apple AirPods 4 with Active Noise Cancellation
Symbol: MXP93ZM/A
Dostępność: 30 szt.
Cena: 912.87 Cena przed promocją: 1014.30 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MXP93ZM/A
Dostępność: 30 szt.
Cena: 912.87 Cena przed promocją: 1014.30 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Zasilanie USB | Nie |
| Wymagana moc ładowania (maks) | 3 W |
| Wymagana moc ładowania (min) | 2,5 W |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Waga obudowy ładującej | 34,7 g |
| Szerokość produktu | 18,3 mm |
| Waga lewej słuchawki | 4,3 g |
| Wymiary etui do ładowania (SxGxW) | 50,1 x 21,2 x 46,2 mm |
| Głębokość produktu | 18,1 mm |
| Waga prawej słuchawki | 4,3 g |
| Wysokość produktu | 30,2 mm |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Stopień ochrony IP | IP54 |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Zastosowanie | Połączenia/Muzyka/Sport/Codzienność |
| Styl noszenia | Douszny |
| Cechy zabezpieczeń | Odporne na pot |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na kurz |
| Cechy zabezpieczeń | Wodoodporny |
| Regulacja głośności | Dotyk |
| Kolor produktu | Biały |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Układ audio | Apple H2 |
| Czujnik ruchu | Tak |
| Akcelerometr | Tak |
| Adaptacyjny dźwięk | Tak |
| Adaptacyjny korektor | Tak |
| Spersonalizowany dźwięk przestrzenny | Tak |
| Świadomość konwersacji | Tak |
| BeamForming | Tak |
| Współpraca z Apple Siri | Tak |
| Czujnik optyczny | Tak |
| Głębokość opakowania | 81,9 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 125 g |
| Szerokość opakowania | 81,9 mm |
| Wysokość opakowania | 33,3 mm |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Etui do ładowania | Tak |
| Typ połączenia skrzynki ładującej | USB Type-C |
| Ilość | 1 |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Typ ładowania | Przewodowy i Bezprzewodowy |
| Sposób łączności | True Wireless Stereo (TWS) |
| Bluetooth | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Bezprzewodowe ładowanie | Tak |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Czas rozmowy | 4,5 h |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Czas szybkiego ładowania | 5 min |
| Czas rozmowy (z etui ładującym) | 20 h |
| Nieprzerwany czas odtwarzania dźwięku (bez ANC) | 5 h |
| Nieprzerwany czas odtwarzania dźwięku (z ANC) | 4 h |
| Czas ciągłego odtwarzania dźwięku (z etui ładującym/ z ANC) | 20 h |
| Czas ciągłego odtwarzania dźwięku (z etui ładującym/bez ANC) | 30 h |
| Typ mikrofonu | Wbudowany mikrofon |
| Budowa słuchawek | Wewnątrzuszna |
| Rodzaj redukcji hałasu | Aktywne |
| Typ słuchawek dousznych | Słuchawki douszne |
| Tłumienie hałasu | Tak |
| Tryb przezroczystości | Tak |
| Nie zawiera | PCW |
| Nie zawiera | Rtęci |
| Nie zawiera | BFR |
| Szerokość | 80mm |
| Długość | 33mm |
| Wysokość | 80mm |
• Nie używać w pobliżu źródeł ciepła i ognia.
• Regularnie sprawdzać stan baterii, aby zapobiec wyciekom.
• Trzymać z dala od dzieci.