AniForte PRZYSMAK NA ŚWIEŻY ODDECH DLA PSA 50g
Dostępność: 10 szt.
Cena: 32.14 Cena przed promocją: 35.71 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 10 szt.
Cena: 32.14 Cena przed promocją: 35.71 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Przysmak |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zęby |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Nieświeży oddech |
| Rodzaj opakowania | Plastikowy słoik |
| Forma dawkowania | Stały |
| Waga produktu | 50 g |
| Bezglutenowe | Tak |
| Bez cukru | Tak |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Kategoria | Dla psa |
| Dodatkowe cechy | Dentystyczne |
| Dodatkowe cechy | Bez kurczaka |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Monobiałkowe |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Kategoria produktu | Przysmak |
| Rodzaj przysmaku | Hipoalergiczne |
| Rodzaj przysmaku | Funkcjonalne |
| Rodzaj przysmaku | Dentystyczne |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Bez soi | Tak |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Główny smak | Wołowina |
| Zawartość tłuszczu | 32,2% |
| Popiół surowy | 3,5% |
| Białko | 35,2% |
| Zawartość wilgoci | 3,2 % |
| Włókna surowe | 3,4% |
| Szerokość | 70mm |
| Długość | 70mm |
| Wysokość | 60mm |
• Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Nie stosować jako zamiennik zbilansowanej diety.