Adapter GEMBIRD A-DPM-HDMIF-002 (DisplayPort M - HDMI F; 0,10m; kolor czarny)
Symbol: A-DPM-HDMIF-002
Dostępność: 200 szt.
Cena: 17.30 Cena przed promocją: 19.22 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: A-DPM-HDMIF-002
Dostępność: 200 szt.
Cena: 17.30 Cena przed promocją: 19.22 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Wersja DisplayPort | 1.0 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Złączka 1 | DisplayPort |
| Złącze 2 | Żeńska |
| Długość kabla | 0,1 m |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Złączka 2 | HDMI Typu A (Standard) |
| Maksymalna rozdzielczość | 1920 x 1200 px |
| Złącze 1 | Męska |
| Certyfikaty | CE, ISO 9002 |
| Ilość sztuk | 1 |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 390 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 200 szt. |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 340 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 320 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 8,16 kg |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Szerokość | 125mm |
| Długość | 15mm |
| Wysokość | 120mm |
• Nie eksponować na ekstremalne temperatury ani wilgoć.
• Trzymać z dala od dzieci.
• Nie podłączać urządzeń o większym poborze mocy niż zalecany.