AUKEY CB-CL03 NYLONOWY KABEL USB C-LIGHTNING 2M PD
Symbol: CB-CL03 BLACK
Dostępność: 0 szt.
Cena: 42.61 Cena przed promocją: 47.34 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CB-CL03 BLACK
Dostępność: 0 szt.
Cena: 42.61 Cena przed promocją: 47.34 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Zasilanie USB | Tak |
| Typ przewodu | Kabel okrągły |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 480 Mbit/s |
| Złącze 2 | Męska |
| Wersja USB | USB 2.0 |
| Długość kabla | 2 m |
| Złącze 1 | Męska |
| Złączka 2 | USB C |
| Kolor produktu | Czarny |
| Złączka 1 | Lightning |
| Certyfikaty | Apple MFi |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 105mm |
| Długość | 15mm |
| Wysokość | 90mm |