Kabel Havit Typ C CB6284 2.0m (beżowy)
Symbol: CB6284 2.0m
Dostępność: 30 szt.
Cena: 30.19 Cena przed promocją: 33.54 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CB6284 2.0m
Dostępność: 30 szt.
Cena: 30.19 Cena przed promocją: 33.54 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Moc Power Delivery | 100 W |
| Power Delivery | Tak |
| Kolor produktu | Beżowy |
| Typ złącza portu ładowania USB | USB-C |
| Długość kabla | 2 m |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 188mm |
| Długość | 32mm |
| Wysokość | 80mm |
• Unikaj zginania lub nadmiernego skręcania kabla.
• Nie używaj kabla, gdy jest widocznie uszkodzony.
• Nie narażaj kabla na długotrwałe działanie wilgoci.