ANIMONDA Vom Fensten Raffinesse Mixpack Adult 8x85g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 31.27 Cena przed promocją: 34.74 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 31.27 Cena przed promocją: 34.74 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kategoria | Dla kota |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Zakres wagowy | 500 g - 999 g |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Karma pełnoporcjowa |
| Główny smak | Mix smaków |
| Seria | ANIMONDA Vom Feinsten |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Bezglutenowe | Nie |
| Bez soi | Tak |
| Bez cukru | Tak |
| Waga produktu | 8 x 85 g |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Białko | 8,5% |
| Zawartość tłuszczu | 4,5% |
| Zawartość wilgoci | 82% |
| Włókna surowe | 0,3% |
| Popiół surowy | 2% |
| Szerokość | 67mm |
| Długość | 186mm |
| Wysokość | 144mm |
• Po otwarciu przechowywać w lodówce i zużyć w ciągu 48 godzin.
• Nie przekraczać zalecanej dawki dziennej.
• Produkt należy przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.