ANIMONDA Vom Feinsten Junior wołowina z drobiem - mokra karma dla szczeniąt - 150 g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 6.14 Cena przed promocją: 6.82 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 6.14 Cena przed promocją: 6.82 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Bez soi | Tak |
| Bez konserwantów | Tak |
| Bez cukru | Tak |
| Rodzaj opakowania | Tacka |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Forma dawkowania | Stały |
| Waga produktu | 150 g |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Okres wzrostu |
| Bezglutenowe | Tak |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Wiek pupila | Junior |
| Seria | ANIMONDA Vom Feinsten |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Okres wzrostu |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Główny smak | Wołowina |
| Kategoria | Dla psa |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Włókna surowe | 0,5% |
| Zawartość wilgoci | 80% |
| Białko | 11% |
| Zawartość tłuszczu | 7% |
| Popiół surowy | 1,5% |
| Szerokość | 88mm |
| Długość | 88mm |
| Wysokość | 35mm |
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Nie przeznaczone do spożycia przez ludzi.
• Zużyć przed upływem daty ważności.