ANIMONDA Carny Senior wołowina, kurczak z serem - mokra karma dla kota - 400g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 12.68 Cena przed promocją: 14.09 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 12.68 Cena przed promocją: 14.09 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Rodzaj opakowania | Puszka |
| Pojemność | 400 g |
| Smak karmy | Ser |
| Smak karmy | Wołowina |
| Smak karmy | Kurczak |
| Wiek zwierzęcia | Senior |
| Typ opakowania | Puszka |
| Dodatkowe cechy | Dla seniora |
| Dodatkowe cechy | Nadwrażliwość pokarmowa |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Seria | ANIMONDA Carny |
| Kategoria | Dla kota |
| Wiek pupila | Senior |
| Główny smak | Kurczak |
| Zakres wagowy | 201 g - 499 g |
| Ilość | 1 |
| Zawartość wilgoci | 80% |
| Zawartość tłuszczu | 7% |
| Białko | 10% |
| Popiół surowy | 1,8% |
| Zawartość manganu | 1,4 mg/kg |
| Włókna surowe | 0,4% |
| Zawartość tauryny | 0,8 mg/kg |
| Zawartość cynku | 25 mg/kg |
| Zawartość jodu | 0,75 mg/kg |
| Zawartość witaminy D3 | 200 IU/kg |
| Szerokość | 75mm |
| Długość | 75mm |
| Wysokość | 110mm |
• Po otwarciu przechowywać w lodówce i zużyć w ciągu 48 godzin.
• Produkt należy przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
• Nie przekraczać zalecanej dawki dziennej.