ALEGIA Herbal karma Kawia Domowa 600g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 27.63 Cena przed promocją: 30.70 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 27.63 Cena przed promocją: 30.70 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Kategoria produktu | Pokarm |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Kategoria | Dla świnki morskiej |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Zakres wagowy | 500 g - 999 g |
| Główny smak | Warzywa |
| Forma dawkowania | Stały |
| Bez cukru | Tak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Bez soi | Tak |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Waga produktu | 600 g |
| Białko | 13,5% |
| Włókna surowe | 20,3% |
| Popiół surowy | 7,1% |
| Zawartość tłuszczu | 2,23% |
| Szerokość | 210mm |
| Długość | 70mm |
| Wysokość | 150mm |
• Trzymać poza zasięgiem dzieci.
• Używać zgodnie z zaleceniami na opakowaniu.
• Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu.