ALEGIA Exclusive karma Szynszyli 700g
Dostępność: 7 szt.
Cena: 24.08 Cena przed promocją: 26.75 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 7 szt.
Cena: 24.08 Cena przed promocją: 26.75 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kategoria | Dla szynszyli |
| Zakres wagowy | 500 g - 999 g |
| Bez soi | Tak |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Waga produktu | 700 g |
| Forma dawkowania | Stały |
| Kategoria produktu | Pokarm |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Bez cukru | Tak |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Główny smak | Warzywa |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Bezglutenowe | Tak |
| Białko | 15,57% |
| Popiół surowy | 6,14% |
| Włókna surowe | 20,5% |
| Zawartość tłuszczu | 4,17% |
| Szerokość | 220mm |
| Długość | 80mm |
| Wysokość | 140mm |
• Trzymać poza zasięgiem dzieci.
• Używać zgodnie z zaleceniami na opakowaniu.
• Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu.