ACANA Highest Protein Pacifica Dog - sucha karma dla psa - 11,4 kg
Dostępność: 30 szt.
Cena: 429.72 Cena przed promocją: 477.47 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 429.72 Cena przed promocją: 477.47 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Seria | ACANA Highest Protein |
| Kategoria | Dla psa |
| Oferta sezonowa | Wiosna |
| Zakres wagowy | 10 kg - 15,9 kg |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Nadwrażliwość pokarmowa |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Wiek pupila | W każdym wieku |
| Waga produktu | 11,4 kg |
| Główny smak | Ryby |
| Zawartość tłuszczu | 17% |
| Białko | 35% |
| Wapń | 1,5% |
| Fosfor | 1,1% |
| Popiół surowy | 7% |
| Włókna surowe | 6% |
| Zawartość wilgoci | 12% |
| Kwasy tłuszczowe omega-3 | 2% |
| Szerokość | 380mm |
| Długość | 120mm |
| Wysokość | 470mm |
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego.
• Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu.
• Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy.