Zmywarka zintegrowana 45 cm CDIH 2D949
Symbol: 32901460
Dostępność: 29 szt.
Cena: 1591.20 Cena przed promocją: 1768.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 32901460
Dostępność: 29 szt.
Cena: 1591.20 Cena przed promocją: 1768.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Rodzaj | Zabudowa |
| Panel sterujący | zintegrowany |
| Liczba programów | 7 |
| Ilość temperatur | 4 |
| Pojemność | 9 kompletów |
| Zużycie wody | 9 L |
| Funkcje zmywarki | Wskaźnik nabłyszczacza AddDish Opóźniony start Wskaźnik soli |
| Trzeci kosz | Nie |
| Programy zmywania | Uniwersalny Szkło Eco Intensywny Specjalny Mycie wstępne Zoom 32 min 45°C |
| Poziom hałasu | 49 dB |
| Klasa energetyczna | E |
| Klasa głośności | C |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Wysokość | 81.6 cm |
| Szerokość | 45 cm |
| Głębokość | 55.5 cm |
| Waga | 36 kg |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |