Zmywarka kompaktowa DW-08T2EE(W)-PL
Symbol: DW-08T2EE(W)-PL
Dostępność: 30 szt.
Cena: 1678.50 Cena przed promocją: 1865.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: DW-08T2EE(W)-PL
Dostępność: 30 szt.
Cena: 1678.50 Cena przed promocją: 1865.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Zmywarka kompaktowa Toshiba DW-08T2EE(W)-PL
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Rodzaj | Wolnostojąca |
| Panel sterujący | odkryty |
| Liczba programów | 7 |
| Pojemność | 8 kompletów |
| Zużycie wody | 8 L |
| Trzeci kosz | Nie |
| Programy zmywania | Autoczyszczenie 90 minut Higieniczny 70°C Szkło Szybki Uniwersalny Eco |
| Poziom hałasu | 49 dB |
| Klasa energetyczna | F |
| Klasa głośności | C |
| Kolor | biały |
| Wysokość | 59 cm |
| Szerokość | 55 cm |
| Głębokość | 50 cm |