Zmywarka WSFO3O23PFWP
Symbol: WSFO3O23PFWP
Dostępność: 1 szt.
Cena: 1686.60 Cena przed promocją: 1874.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: WSFO3O23PFWP
Dostępność: 1 szt.
Cena: 1686.60 Cena przed promocją: 1874.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Rodzaj | Wolnostojąca |
| Panel sterujący | odkryty |
| Pojemność | 10 kompletów |
| Zużycie wody | 9 L |
| Funkcje zmywarki | Wskaźnik soli Wskaźnik czasu pozostałego do końca zmywania Sygnalizator zraszacza Opóźniony start |
| Trzeci kosz | Tak |
| Poziom hałasu | 43 dB |
| Klasa energetyczna | E |
| Kolor | biały |
| Wysokość | 85 cm |
| Szerokość | 45 cm |
| Głębokość | 59 cm |
| Waga | 39.5 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Whirlpool/Indesit/Beko - HWWHR%, HZWHR%, HWIND%, HZIND%, HWBEK%, HZBEK% |