Zmywarka SPV4EKX24E
Symbol: SPV4EKX24E
Dostępność: 26 szt.
Cena: 2595.60 Cena przed promocją: 2884.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: SPV4EKX24E
Dostępność: 26 szt.
Cena: 2595.60 Cena przed promocją: 2884.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Zmywarka SPV4EKX24E
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Rodzaj | Zabudowa |
| Panel sterujący | zintegrowany |
| Liczba programów | 6 |
| Pojemność | 10 kompletów |
| Zużycie wody | 8,9 L |
| Funkcje zmywarki | SpeedPerfect Plus Wskaźnik czasu pozostałego do końca zmywania Strefa Intensywna Sygnał dźwiękowy Efficient Dry Home Connect MachineCare Rackmatic Rozpoznawanie detergentu Zabezpieczenie przed zalaniem Zdalny start |
| Trzeci kosz | Nie |
| Programy zmywania | Eco Garnki Godzinny Cichy 50°C Auto 45-65°C Ulubione |
| Poziom hałasu | 44 dB |
| Klasa energetyczna | C |
| Klasa głośności | B |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Wysokość | 81.5 cm |
| Szerokość | 44.8 cm |
| Głębokość | 55 cm |
| Waga | 29.6 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Bosch - HWBOS%, HZBOS% |