Zmywarka SPV2IKX10E
Symbol: SPV2IKX10E
Dostępność: 16 szt.
Cena: 2015.10 Cena przed promocją: 2239.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: SPV2IKX10E
Dostępność: 16 szt.
Cena: 2015.10 Cena przed promocją: 2239.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Zmywarka Home Connect z redukcją hałasu w każdej chwili za pomocą aplikacji Home Connect.
DuoPower: delikatne czyszczenie, optymalne rezultaty.
Rozbudowany system zraszania DuoPower w górnym koszu optymalizuje cyrkulację wody dla osiągnięcia idealnych rezultatów zmywania. Dzięki nim woda dociera do każdego zakamarka komory, nie pomijając żadnego naczynia. Dwa górne ramiona zraszające w połączeniu z dolnym gwarantują perfekcyjnie lśniące mycie, a polepszona cyrkulacja wody zapewnia ochronę delikatnego szkła i porcelany.
Sensor załadunku.
Oszczędność wody i energii w przypadku mniejszej ilości naczyń, dzięki sensorowi załadunku. Sensor załadunku dozuje wodę odpowiednio do ilości mytych naczyń, oszczędzając wodę i prąd. Ciężar załadunku jest określany przez czujnik prędkości obrotowej, determinujący poziom wody. W przypadku większej liczby naczyń potrzeba więcej wody do ich namoczenia i jej poziom opada. Wówczas dodaje się więcej wody.
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Rodzaj | Zabudowa |
| Panel sterujący | zintegrowany |
| Liczba programów | 5 |
| Ilość temperatur | 4 |
| Pojemność | 9 kompletów |
| Zużycie wody | 9,5 L |
| Funkcje zmywarki | Asystent dozowania AquaSensor VarioSpeed EcoSilence Drive Home Connect Suszenie Extra |
| Trzeci kosz | Nie |
| Programy zmywania | Auto 45-65°C Eco 50°C Intensywny 70°C |
| Poziom hałasu | 48 dB |
| Klasa energetyczna | F |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Wysokość | 81.5 cm |
| Szerokość | 44.8 cm |
| Głębokość | 55 cm |
| Waga | 26.64 kg |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |
| Data Act | Bosch - HWBOS%, HZBOS% |