Zmywarka SPV2HMX42E 3 kosz
Symbol: SPV2HMX42E
Dostępność: 30 szt.
Cena: 2122.20 Cena przed promocją: 2358.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: SPV2HMX42E
Dostępność: 30 szt.
Cena: 2122.20 Cena przed promocją: 2358.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Zmywarka SPV2HMX42E 3 kosz
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Rodzaj | Zabudowa |
| Panel sterujący | zintegrowany |
| Liczba programów | 5 |
| Pojemność | 10 kompletów |
| Zużycie wody | 9,5 L |
| Funkcje zmywarki | InfoLight VarioSpeed Plus Rozpoznawanie detergentu Sygnał dźwiękowy AquaSensor ExtraDry Zabezpieczenie przed zalaniem Rackmatic Zdalny start MachineCare |
| Trzeci kosz | Tak |
| Programy zmywania | Godzinny Favourite Eco Auto 45-65°C Garnki |
| Poziom hałasu | 46 dB |
| Klasa energetyczna | E |
| Klasa głośności | C |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Wysokość | 81.5 cm |
| Szerokość | 44.8 cm |
| Głębokość | 55 cm |
| Waga | 28.5 kg |
| Wymiary w zabudowie |
|
| Oznaczenia | |
| Data Act | Bosch - HWBOS%, HZBOS% |