Zmywarka SPS2HKW58E
Symbol: SPS2HKW58E
Dostępność: 0 szt.
Cena: 2137.50 Cena przed promocją: 2375.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: SPS2HKW58E
Dostępność: 0 szt.
Cena: 2137.50 Cena przed promocją: 2375.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Zmywarka SPS2HKW58E
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Rodzaj | Wolnostojąca |
| Panel sterujący | odkryty |
| Liczba programów | 6 |
| Pojemność | 10 kompletów |
| Zużycie wody | 8,9 L |
| Funkcje zmywarki | VarioSpeed Plus Zabezpieczenie przed dziećmi Zabezpieczenie przed zalaniem AquaSensor ExtraDry Home Connect MachineCare Rozpoznawanie detergentu Silence on demand Zdalny start Wskaźnik zakończenia cyklu |
| Trzeci kosz | Nie |
| Programy zmywania | Garnki Auto 45-65°C Cichy 50°C Eco Favourite Godzinny |
| Poziom hałasu | 46 dB |
| Klasa energetyczna | E |
| Klasa głośności | C |
| Kolor | biały |
| Wysokość | 84.5 cm |
| Szerokość | 45 cm |
| Głębokość | 60 cm |
| Waga | 38.5 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Bosch - HWBOS%, HZBOS% |