Zmywarka SMV4HVX07E 3 kosz
Symbol: SMV4HVX07E
Dostępność: 30 szt.
Cena: 2214.00 Cena przed promocją: 2460.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: SMV4HVX07E
Dostępność: 30 szt.
Cena: 2214.00 Cena przed promocją: 2460.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Zmywarka SMV4HVX07E 3 kosz
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Rodzaj | Zabudowa |
| Panel sterujący | zintegrowany |
| Liczba programów | 6 |
| Pojemność | 14 kompletów |
| Zużycie wody | 9 L |
| Funkcje zmywarki | SpeedPerfect Plus Sygnał dźwiękowy Wskaźnik czasu pozostałego do końca zmywania Zabezpieczenie przed zalaniem MachineCare Opóźniony start Rackmatic RackStopper EcoSilence Drive ExtraDry Higiena Plus Asystent dozowania Automatyka rozpoznawania detergentu Home Connect InfoLight Silence on demand AquaSensor |
| Trzeci kosz | Tak |
| Programy zmywania | Garnki 70°C Cichy 50°C Eco 50°C Favourite Godzinny 65°C Auto 45-65°C |
| Poziom hałasu | 46 dB |
| Klasa energetyczna | D |
| Klasa głośności | C |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Wysokość | 81.5 cm |
| Szerokość | 59.8 cm |
| Głębokość | 55 cm |
| Waga | 33.6 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Bosch - HWBOS%, HZBOS% |