Zmywarka SMI4ECS28E
Symbol: SMI4ECS28E
Dostępność: 0 szt.
Cena: 4657.50 Cena przed promocją: 5175.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: SMI4ECS28E
Dostępność: 0 szt.
Cena: 4657.50 Cena przed promocją: 5175.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Zmywarka SMI4ECS28E
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Rodzaj | Zabudowa |
| Panel sterujący | odkryty |
| Liczba programów | 6 |
| Pojemność | 14 kompletów |
| Zużycie wody | 9 L |
| Funkcje zmywarki | Silence Plus SpeedPerfect Plus Zdalny start Zabezpieczenie przed dziećmi Zabezpieczenie przed zalaniem ExtraDry Higiena Plus Home Connect MachineCare Opóźniony start Połowa załadunku Rackmatic Silence on demand |
| Trzeci kosz | Tak |
| Programy zmywania | Cichy 50°C Ulubione Eco Garnki Przyspieszony 60°C Auto 45-65°C |
| Poziom hałasu | 42 dB |
| Klasa energetyczna | A |
| Klasa głośności | B |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Wysokość | 81.5 cm |
| Szerokość | 59.8 cm |
| Głębokość | 57.3 cm |
| Waga | 35.6 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Bosch - HWBOS%, HZBOS% |