Zmywarka MDWEF1433DSS-W 60 cm
Symbol: MDWEF1433DSS-W
Dostępność: 30 szt.
Cena: 2442.60 Cena przed promocją: 2714.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MDWEF1433DSS-W
Dostępność: 30 szt.
Cena: 2442.60 Cena przed promocją: 2714.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Zmywarka MDWEF1433DSS-W 60 cm
Nowoczesny design i duża pojemność. Zmywarka Midea oferuje eleganckie srebrne wykończenie i pojemność 14 kompletów nakryć, idealną dla rodzin i na przyjęcia.
Zaawansowane funkcje higieniczne. Technologia Ion DishFresh sterylizuje naczynia za pomocą milionów naturalnych jonów powietrza. Filtr antybakteryjny zapewnia czyste i bezpieczne wnętrze zmywarki.
Inteligentne i praktyczne funkcje. Opcja połowy załadunku oszczędza energię przy mniejszych załadunkach, a funkcja opóźnionego startu dopasowuje się do Twojego harmonogramu dnia.
Szybko i elastycznie. Ciesz się wygodą szybkiego cyklu mycia, który zapewnia szybkie rezultaty, oraz regulowanym górnym koszem, trzeci kosz na sztućce to dodatkowa przewaga.
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Rodzaj | Wolnostojąca |
| Panel sterujący | odkryty |
| Liczba programów | 9 |
| Pojemność | 14 kompletów |
| Zużycie wody | 10 L |
| Funkcje zmywarki | DualZone Wash Połowa załadunku Rapid Wash Ion DishFresh |
| Trzeci kosz | Tak |
| Programy zmywania | 90 minut Szkło Higiena Auto Eco Szybki |
| Poziom hałasu | 44 dB |
| Klasa energetyczna | C |
| Klasa głośności | B |
| Kolor | srebrny |
| Wysokość | 84.5 cm |
| Szerokość | 59.8 cm |
| Głębokość | 60 cm |
| Oznaczenia | |