Zmywarka GV663B65
Symbol: 745225
Dostępność: 2 szt.
Cena: 3032.10 Cena przed promocją: 3369.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 745225
Dostępność: 2 szt.
Cena: 3032.10 Cena przed promocją: 3369.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Rodzaj | Zabudowa |
| Panel sterujący | zintegrowany |
| Ilość temperatur | 8 |
| Pojemność | 16 kompletów |
| Zużycie wody | 9,5 L |
| Funkcje zmywarki | Wskaźnik czasu pozostałego do końca zmywania Czujnik poziomu wody 3w1 Czujnik czystości wody TotalDry Opóźniony start Speedwash Wybrany program Zabezpieczenie przed zalaniem |
| Trzeci kosz | Tak |
| Programy zmywania | Samoczyszczący Auto |
| Poziom hałasu | 38 dB |
| Klasa energetyczna | B |
| Klasa głośności | A |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Wysokość | 81.6 cm |
| Szerokość | 59.8 cm |
| Głębokość | 55.5 cm |
| Waga | 31.6 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Gorenje - HWGOR%, HZGOR% |